| JC a întrebat:

La mai multe programe îmi apare această eroare:
(Numele) has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
Am devirusat pc-ul dar tot nu-mi merge! Şi nici dacă le reinstalez sau le iau de pe site-uri originale!
Mă puteţi ajuta?
( Nu apar butonaşe de timis la Microsoft doar Cancel)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mycomputer-Local disc C-proprietati-tools-check now. bifezi ambele paratele si dai click pe start apoi restartezi pc, si astepti cat trebuie. Daca nici acum nu termina cu erorile acela, reinstalezi windows-ul si ai grija la tot ce descarci.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html descarca, scaneaza si repara, sunt doua iconite dupa descarcare, una cu iobit si alta care are un"C". deschizi iconita cu"C" scanezi si apoi dai repair

| JC explică (pentru anonim_4396):

Nu merge...E ceva de genul AVG Tune Up, nu? Că am încercat şi cu ăla dar nu a mers...