| blogoanonima3 a întrebat:

Puteti sa intrati, va rog, pe aceasta pagina, sa cititi si sa imi spuneti o parere?
http://yramenna.simplesite.com/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O prezentare in care ne spui ca nu stii sa te prezinti si un articol despre mai nimic. Nu m as intoarce a doua oara pe blogul asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să continui, dar zilnic. Așa începe orice scriitor. Azi se scrie mult și se citește puțin. Dar din cei mulți care scriu, rămân cei ce perseverează. Dacă ai un suflet nobil care iubește oamenii și viața, scrisul poate deveni o carieră pentru tine. Succesuri!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am citit. Întradevăr, știi să scrii. Nu ai învățat încă să și spui ceva. Dar mai ai timp.
Când scrii, scrii pentru tine? Asta înseamnă a scrie pentru sertar.
Dacă scrii pentru altcineva, pentru cine scrii, să ți-l imaginezi, ce vârstă are, 7, 17, 70? Ce preocupări are, ce îl interesează, de ce ar citi ce ai scris tu? Ce vrei să îi comunici, de ce crezi că o să îl intereseze dacă tu te-ai înecat sau nu în valuri imaginare?

| Raven a răspuns:

Mi-a plăcut prezentarea care nu e prezentare, în special "Ma scufund din plin in esentele adolescentei, cu care uneori ma si inec."
Mai puțin m-a impresionat partea cu marea, sunt de la malul mării și o percep altfel, nu spun că modul tău de a o vedea nu e corect, doar că mie nu-mi atinge nicio coardă sensibilă...
Și mă deranjează lipsa diacriticelor, am o problemă cu asta, e blogul tău și e alegerea ta dar mi se pare mai ușor de înțeles un text la care nu trebuie să stau să mă gândesc dacă "are doua fete" înseamnă că are 2 fiice ori e o persoană duplicitară...laughing

| AG777 a răspuns:

Daca este al tau blogul, pot sa zic ca ai un inceput bun, depinde acum ce subiecte vrei sa dezbati pe el, insa ideea e sa nu apelezi mereu la controverse, asa poti excela mai mult in trafic. Daca chiar vrei sa te tii de blog, te pot ajuta sa te dezvolti mai departe.