| blogoanonima3 a întrebat:

Doar ce am scris prima postare pe blogul pe care voiam de mult sa il fac. Puteti sa va uitati si sa imi spuneti o parere, daca merita sa continui? :D
http://yramenna.simplesite.com

8 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Ok, dar... unde-i restul'?
Te-ai oprit la introducere, nu te-ai inecat in nicio esenta. Nici n-am inceput bine, ca s-a sfarsit. Ma-ntelegi?
Intr-adevar, calitatea inaintea cantitatii, dar totusi... happy

Facand abstractie de faptul ca e scurt, din moment ce m-a deranjat ca s-a terminat, poate-poate e ceva.

| blogoanonima3 explică (pentru Plato):

Ideea este ca am scris doar cateva randuri deoarecw ca ma gandeam ca nu il va citi nimeni pentru inceput daca este prea lung laughing)

| Plato a răspuns (pentru blogoanonima3):

Eu zic sa mai incerci, adica sa nu renunti.
Chiar am citit multe la viata mea, si iti spun ca multe carti m-au dezgustat, ceea ce nu s-a intamplat neaparat si cu textul tau.
Orice ai vrea sa faci, fa-o, macar incearca. Daca incerci, se poate sa nu reusesti. Daca nu incerci, ai esuat deja.
Citeste mult, te va ajuta cand scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing bleah

| blogoanonima3 explică (pentru anonim_4396):

De ce? Daca nu ai sensibilitatea necesara pentru a intelege anumite lucruri mai bine te lasi big grin

| blogoanonima3 explică (pentru anonim_4396):

De ce?