| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Astazi inchei sondajul referitor la blogul meu ( http://jurnaluluneiadolescente-dewtza.blogspot.com/ ). Mai aveti o zi timp in care puteti vota. Si daca tot intrati si cititi, puteti lasa si niste comentarii. Ce parere aveti despre blogul meu? ( asta e pentru cei care nu il stiau pana acum )

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Foarte bun! Continua ca esti pe drumul cel bun! Ai talent si intuitie dar trebuie munca multa in continuare. Felicitari si spor la munca!