| Tomcat13 a întrebat:

Puteti sa-mi dati niste sit-uri serioase si foarte bune, cu rezultate adevarate la niste teste pshihologice. Gen: despre personalitatea ta(cum esti; ce ar trebui sa schimb la tine), despre scrisul tau, unde si cand te poti concentra mai bine, despre memorie, avantaje, dezavantaje... Tot felul de teste interesante si folositoare.

Multumesc mult!winking

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Uite aici un link pe care e un test foarte bun, cel putin mie mi s-a potrivit cel mai bine dintre toate pe care le-am incercat: http://www.garbo.ro/articol/Lifestyle/14151/jocul-cubului.html
Daca nu se deschide link-ul intri pe google si cauti testul cubului, asa se numeste si se gaseste si pe alte site-uri. Alt link: http://www.realitatea.net/......53916.html Acesta e link-ul cu testul tibetan de personalitate, la fel, daca nu se deschide cauti numele testului pe google, ca de-aia ti l-am scris si sigur il gasesti. Pe www.clopotel.ro gasesti teste de personalitate si altfel de teste, dar nu garantez ca rezultatele sunt 100% adevarate. Bafta!