| XeitaR a întrebat:

Salut, as vrea si eu daca se poate niste poze de coperta de facebook dar ceva mai dur, sa exprime singuratate, ura, poate si viloenta dar ceva foarte dur de preferat. Va rog frumos direct poza sau link. Ofer funda! Multumesc! big grin

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Pe Tumbrl găsești ce dorești.

| Mcblondi a răspuns:

Uite aplicatia asta :We heart it.Vei gasi tot ce ai nevoie. Sper ca te-am ajutat happy

| XeitaR explică (pentru Mcblondi):

Din pacate nu am un telefon asa performant. Oricum multumesc mult! big grin