| George20123 a întrebat:

Salut, aveti sa imi dati un link bun pentru relatia dintre doua personaje:ilie moromete si catrina/nicolae?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Nu. Pune mana si fa-ti treaba. TPU nu este pentru teme.

| George20123 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Esti un rau, uratule

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru George20123):

Fix de asta nu mai pot eu acum laughing) Pune mana pe stilou/pix sau deschide word-ul si apuca-te de scris. Pana acum terminai. laughing))

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

George da stiu ca ai niste sani destul de faini. Cat au costat?