| Bogdan820 a întrebat:

Saptamana trecuta am calatorit cu un prieten prin tara pentru 6 zile si la un moment dat am vrut sa ii vad story-ul de pe Instagram, dar nu aparea nimic.
Era langa mine asa ca l-am intrebat, a zis ca nu stie si mi-a trimis story-ul ca mesaj, dar nimic.
Isi verifica dupa story-ul si aparent story-ul era ascuns pentru 2 persoane, pentru mine si pentru sora mea.
Mentionez ca ziua precedenta a mers sa il vad.

Acum intrebarea mea este: E posibil sa iti ascunzi story-ul din greseala pentru anumite persoane?

Pentru ca personal mi se pare putin ciudat, cu o zi inainte nu am avut probleme, a 2-a zi nu numai ca era ascunsa pentru mine, dar si pentru sora mea.
Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

A avut o relatie cu sora ta, relatie ce s-a terminat prost asa ca v-a blocat pe amandoi, apoi s-a razgandit dar a uitat sa va scoata de la block.

| Bogdan820 explică (pentru WaterDrop):

N-are nicio treaba cu sora mea, abia o cunoscuse cu 2 zile inainte.

| Puneo a răspuns:

Uneori se pune și automat, la mine pe Facebook s-a întâmplat să îmi ascundă postările pentru 150 de persoane chiar dacă nu am pus eu, și nu înțelegeam de ce am numai 10 like-uri la unele postări. Până la urmă mi-am dat seama.