| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
De ceva timp imi atrage atentia o fata.
Suntem in aceeasi scoala, eu sunt clasa a9a iar ea e a7a
Azi mi-a trimis o poza pe Instagram iar eu am zis ceva legat de acea poza,era un meme, ea a zis ca nu a vrut sa imi trimita mie poza si ca mi-a trimis-o din greseala, iar eu am zis ca nu e nimic si apoi mi-a trimis un smile face.
Mentionez ca nu am mai vorbit cu fata pana acum.
Ce parere aveti? mi-a trimis poza ca asa a vrut ea si nu a vrut sa vb cu mine?
Credeti ca ar trebui sa ii scriu?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fara sa verifici daca acea poza ti-a trimis-o intentionat sau nu si/sau care a fost adevarata ei intentie daca intr-adevar a existat asa ceva, vei ramane mereu cu regretul ca nu ai incercat sau ca ai ratat o posibila relatie de prietenie. Logic ar fi sa intri cu ea in legatura si sa discutati ca simpli colegi. Nu se stie ce poate rezulta dintr-o asemenea prietenie si ca atare ar fi pacat ca pur si simplu sa dai cu piciorul unei eventuale....sanse. big grin

| danutzu96 a răspuns:

Clasa a 7a? Shit... Ba alta treaba nu mai aveti copilasi? La varsta aia trebuie sa isi vada de scoala, la fel si tu.

| AssoX a răspuns:

Eu zic ca a fost trimisa din greseala si ca esti urat...

| ș53fan a răspuns (pentru AssoX):

Bai frate dar ce ai? Altceva nu ai de facut? Decat sa critici? Acum pe bune? Chiar dac probabil o spui la misto!

| AssoX a răspuns (pentru ș53fan):

Normal ca e la misto, de unde sa stiu eu cum arata el? eu pur si simplu am fost plictisit intr-o zi si mi-am facut de lucru, sincer nu cred ca sunt o persoara rautacioasa, dar eram extrem de plictisit si putin ``luat``laughing