| Mark8818 a întrebat:

Stie cineva niste site-uri pe care pot sa postez povesti, poezii, etc., (dar fara sa fiu nevoit sa platesc, sau de nr. de tel., si in romana)...in afara de wattpad.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Incearca jurnale.ro

| Mark8818 explică (pentru RedheadOnTheRun):

Multumesc mult, cred ca e cel mai bun raspuns de pana acum, doar ca atunci cand introduc e-mail-ul, i-mi spune ca este deja folosit...si nu este!

| RedheadOnTheRun a răspuns (pentru Mark8818):

Am patit si eu asta! Pur si simplu mi-am facut un cont de gmail sau hotmail (nu mai tin minte exact) si a mers. Succes!

| Mark8818 explică (pentru RedheadOnTheRun):

*sigh* Tot nu merge...sad...ciudat.

| Mark8818 explică (pentru Mark8818):

Ok, acum a mers, mersi!

5 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Tumblr.com