| lariistyles69 a întrebat:

E cienva pasionat de lectura? Daca da, acesta este contul meu de Wattpad http://www.wattpad.com/user/LoveIsEvil in care postez poezii, short stories si povesti. Sper ca o sa va faceti timp sa treceti.Nu sunt cine stie ce scriitoare... dar imi place, este pasiunea mea. x

6 răspunsuri:
| Stoica_Daniela_1978 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt foarte reusite, chiar trebuie sa continui, cine stie poate o sa scoti si o carte.
Si eu scriam poezii, dar am renuntat, acum imi place mai mult sa citesc.

| lariistyles69 explică (pentru Stoica_Daniela_1978):

Multumesc mult! :* Ar trebui si tu sa continui sa scrii.

Răspuns utilizator avertizat