| MariusGheorghescu1999 a întrebat:

Salut tuturor! As cam avea o probelama si anume, nu stiu daca stiti voi aplicatia "Folder lock ", dar daca o stiti, ei bine atunci cred ca unii dintre voi m-ar putera ajuta. Deci, am descarcat aplicatia pentru ca mi s-a parut foarte buna si cred ca asa si este, dar recent ei au facut o actualizare la aplicatie si intamplator dupa ce am instalat aceasta actualizare, toate fisierele mele din aplicatie s-au dus, au fost sterse sau mai bine spus nu stiu sigur daca sunt sterse, pentru ca acele fisiere pe cale le aveam eu sunt in aplicatie, imi apar, dar nu stiu ce s-a intamplat cu ele, de exemplu pozele sunt gri, nu le pot vedea continutul, si la fel e si in cazul videoclipurilor. Daca aveti vreo idee despre ce trebuie sa fac ca sa imi recuperez tot ce am in aplicatie, va rog sa ma ajutati. Multumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| cyberalex a răspuns:

Www.newsoftwares.net/folderlock/faq/#faqs_13
Copy and paste:
If you have Encrypted your data with the older version Folder Lock 6, you can open these Lockers (*.flk files) with the new version. Please note that this version only allows you to encrypt and decrypt your old lockers, you cannot, however, change password for old Lockers(*.flk files) with the new version.

https://ccm.net/forum/affich-588014-lost-files-in-folder-lock-6