| Mara1 a întrebat:

Buna, am avut memoria plina asa ca am zis sa sterg cateva poze. Am intret pe aplicatia fisiere de pe android. Am gasit in cosul de gunoi de pe aplicatie fisiere care nu se put eau deschide asa ca am zis sa le sterg, dar cand am intrat pe aplicatia poze, am vazut ca mi-au disparut 1240 de poze, apoi am constatat ca acele 1240 de fisiere sterse din cosul de gunoi erau de fapt pozele care imi lipseau din galerie. Nu inteleg cum erau acele poze in cosul de gunoi pentru ca in galerie nu erau in cosul de gunoi far in aplicatia fisiere erau. Nu le-as fi bagat in viata mea in cosul de gunoi pentru ca erau foarte importante pentru mine. As avea cum sa le recuperez? As fi foarte recunoscatoare!

3 răspunsuri:
| Nicu3000 a răspuns:

Poate găsești aici vreun program: https://www.androidsis.com/......-borrados/

| Mara1 explică (pentru Nicu3000):

Mulțumesc, voi incerca, revin cu informatii.

| Mara1 explică (pentru Nicu3000):

Buna, am incercat cu aceste aplicatii, dar din pacate nu merg. Oricum, multumesc pentru ajutor.