| Ald527893 a întrebat:

Care este cea mai buna aplicație pentru a reuși sa recuperez toate pozele si videoclipurile sterse?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Intrebi pentru telefon? Vezi pe aici, inclusiv la aplicatii similare:
https://play.google.com/......ps/details

| Ald527893 explică (pentru dullcat):

Am incercat si aplicatii similare dar imi recupera pozele doar cu imaginea neclara.Iar de videoclipuri nici nu mai zic

| dullcat a răspuns (pentru Ald527893):

Aa, ok.In acest caz e foarte posibil sa fie nevoie sa platesti daca vrei treaba facuta bine.

| Ald527893 explică (pentru dullcat):

Degeaba
Am descarcat aplicatiile de pe un site pe care le iau fara bani si degeaba

| Alei1111 a răspuns:

Poate s au salvat in google photos?