| Picasso a întrebat:

Salut va roog daca stie cineva serial number si kiea de la AUTOCAD LT 2010

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Brittanie a răspuns:

Ok.dar nici eu nu te mai scuz.:p

2 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

Scuze nu stiu.

| Picasso explică (pentru Brittanie):

Bine bine te scuz, sa nu se mai intample tongue

| Brittanie a răspuns (pentru Picasso):

Ok.dar nici eu nu te mai scuz.:p