| costyflamebossulbossilor34 a întrebat:

Am o mica problema cu nfs hot pursuit 2010 si imi cere serial number stie cineva vreun serial number va rog frumos am nevoie de el.

2 răspunsuri:
| andrein2 a răspuns:

Daca iti cere serialu dupa ce l-ai instalat inseamna ca nu i-ai pus cracku daca iti cere la instalare uite aici
234J-CU59-VH48-5554
UH8D-T734-9HGJ-HWOH-IUH8
HY4C-JGNB-QHSH-T3QA-JLF9
K4GF-67A3-PL5Z-XCDE-9732
G7SS-G469-Q5RY-AAEA-MWPT
Vezi care merge

| DemonSoul a răspuns:

Acceasi problema o am si eu dupa ce instalez cracku imi cere serial number! si nu imi merge nici unul! plus ca atunci cand vreau sa bag cracku unde am instalat jocul imi da ceva eroare!