| MrDumnezeu a întrebat:

Salutare. Cum as putea aduna multi abonati pe youtube (am doar 6)?

Postez videoclipuri cu tractoare, acesta este:

https://www.youtube.com/channel/UC2cpxMp349xomIBjcCJrXXQ

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| CosminALX a răspuns:

Gaming, vlogging, etc. nu cred ca vrea sa vada nimeni videoclipuri cu tractoare

| MrDumnezeu explică (pentru CosminALX):

AgrartechnikHD si Agri957 au succes cu acest fel de videoclipuri si nu sunt doar ei, mai sunt multi altii.

| CosminALX a răspuns (pentru MrDumnezeu):

Ia reclama de la un ytb cu mai multi abonati