| CostiS98 a întrebat:

Exista vreun toolkit sau vreo aplicatie in care pot da follow/unfollow la toti prietenii mei de pe FaceBook?

Ceva in chrome. O aplicatie instalata. Orice. Multumesc anticipat!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| seoproject a răspuns:

Da, e o varianta.

Pe Home, dai pe sagetica in jos ( dreapta sus o gasesti langa mesaje ).

Apoi dai la NewsFeed Preferences si dai Unfollow People to Hide their post.

Selecteaza Friends Only acolo unde scrie All.

Apoi, e o parte mai complicata sa-i selectezi pe toti. Poti da click pe ei pe rand dar dureaza.

Da click dreapta pe-acolo, dai Inspect. Apare un tab in dreapta. Cauta acolo in tabul ala sus Console.

Pune codul asta

var a = document.getElementsByClassName("_5u3n");
for (var i = 0; i < a. length; i++){
a[i]. click();
}

Apasa Enter.

Vor fi toti selectati.

Apasa Done si ai terminat.

Bafta!