| Melut_Marius_1994 a întrebat:

Salutare, stiam un site prin care descarcam un mic program si apasand F12 puteam face o poza la screenul pc-ului si apoi imi dadea link-ul direct pentru al putea trimite unde vreau, poate ma ajuta cineva?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Eu folosesc gyazo si faci ss cu ctrl+shift+c, si iti da link, este chiar folositor si poti controla ss pe care le faci gen poti sa le stergi sau cine sa le vada.

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Eu stiu de tasta prt sqr, iar programul se numeste LightShot, il poti dowloada de pe siteul official.(Este free)