| AndreyAndrey91 a întrebat:

Salutare tuturor, eu sunt un fan al firmei "adidas" si as dori sa imi dati si mie un site din Romania ce contine numai produse smechere adidas (haine, adidasi, etc). Multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| velicue a răspuns:

Salut!
Iti recomand http://www.teesch.ro/
Gaesti si adidasi si tenisi de la Adidas, 100% originali iar preturile sunt accesibile.

7 răspunsuri:
| AndreyAndrey91 explică (pentru Aleqa):

Un site din Romania tongue

| Aleqa a răspuns (pentru AndreyAndrey91):

Http://www.adidas.com/com/country-selector/ uita-te aici si o sa vezi ca nu exista Romania pe lista lor.

| AndreyAndrey91 explică (pentru Aleqa):

Da mane, dar ma refer ca am vazut multe magazine prin Timisoara, Bucuresti unde au numai haine adidas, nike, puma etc. si ma gandeam ca este si vreun site

| Aleqa a răspuns (pentru AndreyAndrey91):

Nu este,

| velicue a răspuns:

Salut!
http://www.teesch.ro/
Aici gasesti o gama variata de produse Adidas.

| ShopSport a răspuns:

Buna ziua,

Comercializam articole sport originale. Toate produsele sunt noi, originale, si se livreaza imediat din stoc

www.shop-sport.ro