| YuriBoyka a întrebat:

Scuze daca nu e categoria buna.Deci cand vreau sa intru pe firefox imi apare fereastra aia close firefox care zice sa inchid intai firefoxul sau sa restartez sistemul la procese nu apare si am restartat sistemul insa tot la fel si cand intru cu IE imi merge de minune.Care imi zice cum sa rezolv la firefox problema vot+funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| ares8 a răspuns:

Dezinstaleaza firefox-ul de la control panell/uninstall programs,apoi instalezi din nou, dar sa fie ultima versiune aparuta si la final, cand deschizi prima oara firefox-ul si te intreaba daca vrei sa fie utilizat ca browser principal dai pe yes.