| klau95 a întrebat:

Stie cineva un site cv care sa traduca mai bine decat Google translate? va rog am nevoie la o tema la engleza de tradus un test marehappy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Www.traduno.com
are o traducere ceva mai buna ca google translate...DAR nimic nu se compara cu un dictionar in mana stanga si un caiet in mana dreapta

| Zartbitter a răspuns:

Din punct de vedere tehnic nu există. Google are cel mai bun motor de acest tip, mai ales pentru limba română. Folosește-te de el, apoi rafinează folosindu-te de mintea ta. Indiferent ce notă iei la test, e important cu ce rămâi în cap :-)