| clausweet a întrebat:

Cine imi zice in site de tradus din engleza in romana sau invers care sa traduca frazele corect, nu ca si google translate. Dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| pyar a răspuns:

Uite aici unul,dar incearca sa traduci pe bucati daca ai un text mai mare, adica tradu pe rand cate o fraza, cate o propozitie pentru a obtine rezultate cat mai bune.Crede-ma ca e mai bun decat google translate.
http://www.translator-online.ro/translator-englez-roman.html

1 răspuns:
| Damasc a răspuns:

Este greu sa scrii pe gugal " dictionar roman - englez sau englez - roman? straight face 1-0 gogu
bafta