| bobbyshmurda97 a întrebat:

Sunt in clasa a XII-a la profil mate info si trebuie sa dau un atestat de informatica html, css, php, etc. Cunoasteti vreun site de pe care as putea gasi vreun model de atestat? Nu prea am mult timp la indemana sa il fac de la 0 si as vrea sa am un fel de template care sa ma ajute. Pana acum am gasit doar site-uri care cer bani.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Astea se face sub îndrumarea profesorului coordonator. Ce încerci tu de fapt este sa iti piști lucrarea de la altcineva. Poti cere ajutorul unui coleg care se pricepe in schimbul altui favor.