| PiessosTacoss a întrebat:

Știe cineva unde pot găsi reclama originală la hârtia igienică Emeka?
Vreau să fac o parodie și mă chinui să o găsesc dar nu dau de ea...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Cred ca este aceasta https://youtu.be/CuNsTAqbvCo doar ca nu este in romana.

| Darky000 a răspuns:

Poftim : https://www.youtube.com/watch?v=gv_2HkUb2aM Este doar in engleza din pacate, Am cautat peste tot sa iti gasesc in romana, Nu am gasit.

| PiessosTacoss explică (pentru Darky000):

Mulțumesc mult pentru timpul acordat happy BTW nu este chiar ceea ce caut dar ce să faci.