| rebela_3712 a întrebat:

Unde/pe ce site as putea gasi programe, in afara de HyperCam cu care sa pot sa filmez ce fac in calculator? Evident, download free. Sa se si auda laughing Funda kiss

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| Hăgiul a răspuns:

Xfire, este gratis şi înregistrează la calitate extrem de bună. De asemenea poţi să-l foloseşti şi la înregistrarea jocurilor. Nu sacadează şi le pune rapid pe site-ul lor xfire.com
Poţi să le pui şi pe youtube, le cauţi în folderul unde au fost salvate.

| Hăgiul a răspuns:

Rebela, intri in Xfire (mai intai sa ai un cont) si dai la Tools (este sus de tot in fereastra) -> options -> video. O sa-ti apara o alta fereastra unde iti va arata combinatia cu care poti inregistra (o sa ai altfel decat la mine deoarece eu am schimbat-o. poti si tu sa o schimba dand click pe ea).
Uite poza unde se afla combinatia: http://imageshack.us/f/832/wresdf.jpg/

Acum intri pe un joc (sa ai Xfire-ul aprins) si apesi literele respective care ti-au aparut in fereastra pentru a-l aprinde. Ca sa-l opresti procedezi in acelasi mod. Pe urma poti sa le urci direct pe Xfire sau le cauti in folderu in care s-au salvat.
Bafta!

| Hăgiul a răspuns:

Ce joc vrei sa inregistrezi? Unul online? Alea nu merg...

| rebela_3712 explică:

@Hagiul: Cum il pornesc sa inregistreze la un joc? Am dat acolo sa caute un joc, dar nu mi-l gaseste. Nici in Non installed nu mi-l arata thinking

| rebela_3712 explică:

Hagiul, nu merge thinking

| rebela_3712 explică:

Nu, Bud Redhead