| Danyel09NK12Pro a întrebat:

Cine imi poate spune niste programe sa filmez ceva din calculator in afara de camstudio...

Răspuns Câştigător
| Rango a răspuns:

Eu unul iti recomand Fraps.Este un program foarte usor de folosit si nu ocupa nici prea mult spatiu pe hard disk. Sper ca am ajutat!

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Snag it este un program care filmeaza ce faci pe calculatorhappy

| Sasuke_3398 a răspuns:

Xfire.il poti folosi ca sa filmezi in jocuri.si in calculator.singurul care-l stiu si merge bine e Camatasia Studio 7. cel pe care-l folosesc si eu si prietenii mei