| teodoriykajocheriytza a întrebat:

Vreau sa vad ce pagini de internet am accesat acum trei zile ( daca se poate intregul istoric). cuum procedez? cine imi explica complet funda +vot

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Mehh a răspuns:

Depinde ce browser folosesti. Daca folosesti Google Chrome sau Dragon, atunci trebuie pur si simplu sa te duci pe un site(orice site/pagina) sa dai apoi pe sageatainapoi, dar tinand mai mult timp.Cel mai probabil iti vor aparea niste adrese pe care tocmai ai intrat, iar mai jos va scrie: Show Full History.Dai click acolo si gataTi-am fost de ajutor?
Funda?happy

1 răspuns:
| alexutzu1230 a răspuns:

PE google chrome vezi k scrie sus historyc si dai la acum 7 zile