| anonim_4396 a întrebat:

Am net de la RDS! Si vreau sa intreb,ca daca intru de ex : pe o pagina pe net, apoi o sterg din istoric, cei de la firma RDS poate sa vada ce pagini am accesat? Adica,sa va spun din nou :
intru pe youtube,apoi intru inapoi pe google, si sterg Youtube din istoric.Cei de la fima RDS poate sa vada ca am accesat pagina?
Poate sa vada toate paginile pe care le accesez? Dau funda! E urgent!

Răspuns Câştigător
| ionutZzG30 a răspuns:

Nu normal ca nu cum sa vada ei istoricul, ei doar iti pun la dispozitie netul doar atat la telefonie este alta treaba acolo da se vede cu cine ce ai vb!

| anonim_4396 explică (pentru ionutZzG30):

Serios? vreau mai multe raspunsuri3!

4 răspunsuri:
| sergiuh04 a răspuns:

Normal ca poate, toata baza de date e la ei, tu cand stergi o stergi doar din memoria pc-ului tauhappy

| ionutZzG30 a răspuns (pentru sergiuh04):

BA TU ESTI... ce baza de date bah ei transporta doar netul si atat ma straight face thi doamne...

| sergiuh04 a răspuns (pentru ionutZzG30):

Si la telefoane fie fix fie mobil iti poate da factura cu toate numerele care teo sunat sau care leai sunat! si la net ii asa, niste copii au intrat de pe un laptop pe ceva site si acest site era privat, nu stiu detalii ca ce au facut acolo da parintii nea adus leptopul sa il vedem ca ii era blocat nu putea face nimic cu el si tot timpu cand il pornea ii aparea o pagina doar in care ii spunea ca are de platit 100 de euro in nu stiu cate zile si tot in acest moment se pornea webu automat si te filma si cand a mers la astia de la net sa vada pe ce site o intrat copii ia sp ca e site privat..deci?!