| xPicPoc a întrebat:

Am o intrebare pe care o adresez tuturor jucatorilor de cs priceputi am internet de la romtelecom (clicknet) vreau sa imi fac sv de cs si sa il tin dar am inteles ca nu se poate face daca nu fac port forwarding imi poate explica cineva cum sa procedez? cateva sfaturi m-ar ajuta va rog

2 răspunsuri:
| Asasyn a răspuns:

Pai 1 ai putea incarca prin hamachi dar nu ai sansele de ar merge sunt de 50%
sau 2 ai putea sati schimbi ip suna la romtelecom si vb cu oameni aia te vor ajuta sati simbi ip asa va merge sigur

| sebisnd a răspuns:

Incearca sa il faci cu hamachiwinking