| CreepyCrow a întrebat:

1.Era un film cu un barbat care a divortat si, ca sa fie aproape de copii lui, s-a costumat in bona si a venit la casa lui.Sotia lui nu banuia nimic, si intr-un final, dintr-o greseala, il descopera.
Cum se numea filmul?

2.Era un film cu unu care avea o nevasta foaaaarte grasa(precum coana mare2) si era rea, iar el s-a intalnit cu o veche prietena pe care a cunoscut-o la orfelinat. Ea se casatoreste cu unul care vrea sa transforme orfelinatul cuparat de ea in club. Deci nevasta aceluia era foaaarte grasa, semana perfect cu Coana mare 2.Parca numele filmului era un nume care incepea cu N
Cum se numeste filmul?

Multumesc multlove struck

Răspuns Câştigător
| yoyodedeea a răspuns:

Mrs Doubtfire si Norbithappy

9 răspunsuri:
| xFaith a răspuns:

1.Doamna Doubtfire :X
e superr filmuul :]

iar la 2. din pacate nu stiu cum se numeste filmul

| ToKen a răspuns:

Rasp la 1. Miss Doubfire,

| Buratina a răspuns:

Domnul Doubfire, taticul nostru traznithappy

| Buratina a răspuns:

Si al doilea- Norbit

| Prankster6 a răspuns:

1. am vazut filmul si numele filmului de fapt e numele ''doamnei'
2. nu stiu:d'

| Papusa_1623 a răspuns:

Ohh meai adus aminte de niste filme super dar nu stiu si eu raspunsil.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2) nu imi dau seama. da daca nu e Norbit atunci uitate la Norbit laughing e cea mai bengoasa comedie tongue

| manutsa a răspuns:

Al 2-lea film se numea Norbit...primul chiar nu stiustraight face sorry

| manutsa a răspuns:

Al 2-lea se numea norbitstraight face