| Ramo1234 a întrebat:

A apărut şi filmul twilight 5? Am auzit ca s-a facut si un fil mi Renesemee si Jacob e adevarat? Daca da puteți sa imi dati link-ul? Va rog sa imi răspundeți! Dau tot ce trebuie. Funda pentru link -daca e-

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Nu a aparut si nici nu o sa apara (cel putin deocamdata), nu e nicio stire despre asta.

| Ramo1234 explică (pentru Sn4k3):

Dar poți sa imi spui si daca Bella şi Edward au fost sau nu un cuplu real sau doar in film?

| Ramo1234 explică (pentru Sn4k3):

Dar Bella si Edward au fost, sunt sau nu au fost un cuplu real...ci doar in film?!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Ramo1234):

Au fost, daca vrei mai multe informatii, cauta pe google (Kristen Stewart si Robert Pattinson)