| anonim_4396 a întrebat:

A aparut trailer-ul(sau primul dintre ele) pentru ultima parte a celebrei si indragitei serii de filme fantastice, Harry Potter.

Ce impresie va lasa acest trailer? Eu vad ceva epic-operatic! Va fi un sfarsit de tinut minte mult timp de aici incolo!

Trailer for Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2:

http://www.youtube.com/watch?v=mObK5XD8udk

As mai mentiona ca aceasta parte se va lansa si in format Real3D si I-MAX 3D.

Răspuns Câştigător
| Pepper9 a răspuns:

Buna.Trailer-ul imi lasa un gust amar pentru ca se termina o era care imi va ramane mult timp in inima,nu doar mie dar si altor milioane de oameni.
Trailer-ul in sine promite un film foarte bun,demn de sfarsitul HP. Sper sa nu fiu dezamagita cand il voi vedea.
Partea in care Harry si Voldemort cad in gol stiu ca nu este in carte si chiar sunt curioasa cum a incadrat-o in film regizorul. Sper sa se respecte cat mai mult din carte, pentru ca ultima carte din serie a fost a doua preferata a mea(daca pot sa fac un clasament, pentru ca toate sunt bine scrise )dupa Pocalul de Foc.

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Am citit cartea.e mult mai buna.

| Abandoned3 a răspuns:

Duduie, nu te-a intrebat nimeni nimic despre carte! Aici e vorba despre film! Analizeaza naibii trailer-ul, care iti taie rasuflarea! Si eu am citit cartile Harry Potter. Asa, si? Tot ce poti sa spui acum e ca oricum e mai buna cartea? straight face...asta stie toata lumea, ca o carte e mai buna decat un film! Totusi, nici macar n-ai vazut inca filmul! Asta e doar un fragment despre ce senzatie ne va da filmul final!

In fine, parerea mea despre trailer acum: imi place enorm faza aia cand Harry se arunca cu Voldemort in prapastie! Stiu ca asta nu era in carte! De fapt, multe scene sunt in plus, dar sunt binevenite, mai ales o asemenea scena!winking Ce sa mai zic... epic! Ai dreptate, va fi un sfarsit nemaipomenit, dar pacat ca multi ne-am putea intrista dupa ce se termina de produs seria de filme, dar fenomenul cu siguranta va mai exista in inimile multora!