| Pepper9 a întrebat:

A aparut trailerul la Harry Potter and the Deathly Hallows-Part 2 :
http://www.youtube.com/watch?v=mObK5XD8udk
Ce parere aveti? Sunteti intristati ca se termina?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am pus o intrebare identica astazi, dar nu s-a incumetat nimeni sa raspunda...vad ca nici la intrebarea ta. Trailer-ul e epic-operatic! Cel mai mult imi place acea scena in care Harry il apuca de gat pe Voldemort si se arunca cu el in gol! Aceasta scena n-a fost in carte. Iar replica lui Harry e geniala. In plus, i se adreseaza lui Voldemort cu prenumele de Incuiat:Tom.
Ce sa zic...va face ravagii vara asta. Nu pot intelege cum exista oameni care sa nu adore aceasta serie de filme! Stiu ca se va termina...asta e! Orice inceput are si un sfarsit! Probabil ca o sa sufar asa o perioada.

1 răspuns:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Super fain dar imi pare rau ca se termina. funda?