| wolder a întrebat:

A citit cineva Twilight? Ati observat ca filmul este foarte diferit de carte?
Care va place mai mult Cartea sau Filmul?

Răspuns Câştigător
| Annie a răspuns:

Am citit si cartile, dar am vazut si filmele cu exceptia celui care trebuie sa apara acum(cred ca o sa fie ceva foarte frumos dupa cum am citit si in carte) sunt frumoase si cartile, dar s filmele in modul lor deaorece este mult mai usor sa transmiti un sentiment in scris decat atunci cand incerci sal pui in scena..., au fost foarte multe detalii care in filme nu puteau fi redate foarte bine.

6 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

Buna.
Cartea nu este foarte diferita de film, pentru ca filmul a fost realizat la scurt timp de la lansarea cartii. Cred totusi ca este mai bine sa citesti cartea intai, apoi sa vezi filmul, pentru ca in carte gasesti niste detalii pe care in film este posibil sa nu le observi. Oricum, filmul este realizat in colaborare cu scriitoarea, deci este clar ca nu este cine stie ce diferenta, decat ca toate capitolele sunt incadrate in imagini.

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Carteaaaaaaaaaaaaaaaa
lollaughing

| LoveYou_6409 a răspuns:

Mie cartea mi se pare mult mai detaliata [mereu cartile vor fi mai cuprinzatoare ca filemele]. Filmul nu e rau, mi-au placut amndoua, numai ca nu in acelasi mod.happy Dar sincer, mai mult mi-a palcut cartea. happy Funda?batting eyelashes

| AlissaDăăă a răspuns:

Am citit toate certile si am vazut si filmele. Nu sunt chiar diferente foarte mari. Mi-au placut si filmele si cartile, depinde de gusturile fiecaruia happy.

| BiaRawr a răspuns:

Pai le-am citit pe toate, si pot spune ca-mi plac amandoua in moduri diferite.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul love struck