| Anituk a întrebat:

Buna!

Am citit romanul Mara (cartea) si am vazut si filmul love struck. insa am sesizat ca la inceputul romanului in film totul e diferit fata de cum incepe in carte... vreau sa-mi spuneti si voi ce diferente ati sesizat? si cateva asemanari :?

Fundita si vot pentru cea mai lunga lista de diferente si cateva asemanari!

P. S : sunt o fire curioasa si imi place sa aflu cat mai multe si vreau sa vad mai multe diferente!

1 răspuns:
| Tynnna a răspuns:

Cred ca de fapt asta e tema ta pentru acasa si ti-e lene sa o faci laughing asa prosti ne vezi? lol. Fara suparare, dar daca le-ai vazut, respectiv citit, pe amandoua ar trebui sa fii in stare sa faci atata lucru.