| AdrianaBacescu a întrebat:

A fost Lana Turner o actriță bună? In ciuda faptului că a avut o singură nominalizare la oscar.

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Da. A fost o blondă bună.
Nu știu cât de talentată.
laughing

| AdrianaBacescu explică (pentru Hammurabi):

A devenit celebră datorita rolului ei de femeia fatală din Postman always rings twice (1946) și a fost talentată.

| johnnny123 a răspuns:

Tu ți-ai cumpărat cartea "1001 filme de văzut într-o viață" și acum iei fiecare film pe rând și pui câte o întrebare pe TPU?

Răspuns utilizator avertizat
| SelenaTpu a răspuns:

Pe mine mă surprinde câți soți a înșirat.
Nic nu știu câți e aici au auzit de ea întâi e sa pui întrebarea, deci...