| AdrianaBacescu a întrebat:

De ce Burt Reynolds este mai mult amintit pentru relatia sa cu Sally Field decat pentru cariera sa de actor. A fost subestimat ca actor? In ciuda faptului ca are o nominalizare la Oscar pentru Boogie Nights.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Draga mea. Pune și tu întrebări mai actuale! Întreabă de Gheboasă, Tzanca Uraganu, Guță, Salam și Beyonce de România și vei primi duium de răspunsuri.

Despre ăștia de care întrebi tu abia dacă am auzit eu și alți câțiva useri 50+

| vodami92 a răspuns:

Ca actor a fost bunicel! nu extraordinar oricum!