| ToxiikGirl a întrebat:

A fost mai de mult un film pe PROTV cu o banda de adolescenti dintre care era si o fata care jefuiau banci, purtau niste masti pe fata si erau vopsiti la par cu rosu, galben...Toti erau din familii bogate.Imi puteti spune cum se numea?
Funda.

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Politist la ananghie cu Jackie chan.

| oliviaaa a răspuns:

Nu stiu

| TrololoLM a răspuns:

Politist la ananghie! A fost foarte bun filmu" Funda?

| Pheonix33 a răspuns:

Si au inventat cumva un joc in lumea reala in care faceau politistii sa moara sau ceva de genu? Cand vedea ca vine politia toti se adunau in strada cu mitraliere si spargeau masiniile politistiilor, stiu la ce film te referi da nici eu nu stiu cum il cheama

| ToxiikGirl explică (pentru Pheonix33):

Da la acel film ma refer.