| Daria a întrebat:

A fost si sambata trecuta "Romanii au talent"? Sau doar de saptamana asta incep sa o difuzeze si vineri si sambata? Daca a fost saptamana trecuta, dati-mi un site unde pot vedea editia.Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| XLittleGirlX a răspuns:

Sambata trecuta nu a fostbig grin O sa inceapa de astazi adica de vineri si maine

Sper c a te-am ajutatlove strucklove struck

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

De sambata aceasta incepe sa se difuzeze.
sambata trecuta nu a fost

| BellsC a răspuns:

Sambata trecuta la fel ca de fiecare data a fost reluare de fiecare vineriwinking
De azi se da si vineri si sambata pentru ca sunt semifinalele si e important:X

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt semi-finalele, partea întâi în această seară și partea a doua se va difuza mâine seară!
Pa, pa.

| AlinnutSsa a răspuns:

Nu mai e nevoie sa iti zicem noiwinking Deja ai zis. :*

De saptamana aceasta incepe sa difuzeze si sambata :* dar si vinerea

wave pa-pa

Funda?

| xamix a răspuns:

Nu nu a fost, incepand de astazi o sa inceapa sa difuzeze si sambata

| cookiegirl14 a răspuns:

Nu n-a fost.de saptamana asta e si vineri si sambata pentru. ca sunt semi-finale.happy

| ShaNNe a răspuns:

Vinerea il difuzeaza si sambata il da in reluarewinking:X:X:X