| Blastphemy a întrebat:

A mai dat cineva teste ca traducător la Netflix? În cât timp ați primit link-ul? Eu am mai mult de o săptămână în care n-am primit link prin sms.
P.S.: Cine știe care-i treaba cu link-ul pentru test la Netflix ca traducător, îi dau cățile din seria "Cântec de Gheață și Foc" (în format eBook) după care se inspiră "Urzeala Tronurilor".

Răspuns Câştigător
| adytzoi a răspuns:

Timpul maxim de review este de 10 zile lucratoare.

| Blastphemy explică (pentru adytzoi):

Mersi! Sper să-mi răspundă până la urmă. Chiar aș vrea să lucrez pentru ei.
P.S.: Te interesează cărțile?

1 răspuns: