| Florianaoo a întrebat:

A murit Louie Anderson din păcate nea făcut copilăria mai frumoasa poate îl știți din serialul viața cu Louie

Răspuns Câştigător
| Saiko93 a răspuns:

Zic de povestea lui in desenele cu el Primu om care mi-a descris perfect si subtil experientele violente cu taicameu... Oricum, pacat de Louie a fost genial ca om si singurul care a facut Tuba legendara laughing inca rad la faza aia si multe altele de pe vremea copilariei mele cand il vedeam la TV. Oricum, ii urez respect si sa aiba grija de sufletul lui Dumnezeu, oriunde o fi raiul sau unde se afla el acum. Genial ca si actor si unul din oamenii ce mi-a facut copilaria frumoasa happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu să-l odihnească în pace.

| Saiko93 a răspuns:

Am vazut sad pacat Fix la el ma gandeam azi dupa vad seara cand ajung acasa la Stellarium vestea tristacrying El cred ca e primul om ce mi-a inteles chinul de a avea un tata rau.

| Florianaoo explică (pentru Saiko93):

????

| Saiko93 a răspuns (pentru Florianaoo):

Zic de povestea lui in desenele cu el Primu om care mi-a descris perfect si subtil experientele violente cu taicameu... Oricum, pacat de Louie a fost genial ca om si singurul care a facut Tuba legendara laughing inca rad la faza aia si multe altele de pe vremea copilariei mele cand il vedeam la TV. Oricum, ii urez respect si sa aiba grija de sufletul lui Dumnezeu, oriunde o fi raiul sau unde se afla el acum. Genial ca si actor si unul din oamenii ce mi-a facut copilaria frumoasa happy