| HaterAndHater a întrebat:

A văzut careva filmul Call me by your name? Cum e?

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Mie mi-a plăcut foarte mult filmul. Deși abordează o temă destul de comună, adică poveștile de dragoste, mi se pare originală perspectiva filmului. E de apreciat că deși există o gamă destul de largă de filme care prezintă o tematică lgbt, acesta chiar reușește să expună chimia dintre protagoniști fără a părea totul forțat. Dacă nu ai prejudecăți față de homosexualitate, filmul chiar merită vizionat.

Notă: filmul este recomandat categoriilor de oameni cărora nu li se face "scârbă" când văd ceva peste puterile lor de înțelegere/acceptare.

| FeLixTuber a răspuns:

E foarte, foarte frumos, te tine in suspans

| kjskhakhsja a răspuns:

Povestea unui tanar ce descoperă ca este gay sau bisexual (habar n-am) ...si nu numai. Anumite scene mi-au facut scarbă. Nu ti-l recomand.