| gagiciursidfg a întrebat:

A vazut careva true blood? merita? e bun pana la final?

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Primele 2 sezoane sunt naspa. Tot scriptul e gandit prostesc. Insa de la sezonul 3 au mai salvat producatorii situatia. Banuiesc ca au angajat alt regizor si scenarist.

| LisaJulie a răspuns:

Da! Și cartile merita citite toate și serialul este foarte bun! Nu mai bun va The Vampire Diaries, The Originals sau Legacies dar bun

| alexm2004 a răspuns:

Dacă îți place genul de fantezie urbană, cu elemente de vampiri, vârcolaci și alte creaturi supranaturale, este posibil să te bucuri de "True Blood". Este un serial provocator, cu un ritm rapid și plin de acțiune, dar și cu o doză sănătoasă de umor și dramă.

Îți recomand să îi dai o șansă și să vezi primele câteva episoade pentru a-ți forma o opinie proprie. Dacă te prinde povestea și îți plac personajele, s-ar putea să te țină lipit de ecran până la final.