| anasofia12305 a întrebat:

A vazut cineva filmul Slamedog:Billionaire? Ce imi poate spune despre acest film? Merita vazut? Copii, de la ce varsta il pot vedea?

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E slumdog millionaire si e bun, era super daca nu avea 2-3 faze specifice filmelor indiene(toti incep sa cante si danseze), dar asta parca e facut de englezi.

Ce pot sa-ti spun fara sa divulg prea multe?! E vorba si despre emisiunea "Vrei sa fii milionar?", asta e melodia filmului https://www.youtube.com/watch?v=Yc5OyXmHD0w

Clar merita vazut!
Din cate imi aduc aminte e ok pentru orice categorie de varsta, da uite pe cinemagia e la categoria audienta generala http://www.cinemagia.ro/......ar-18934/.

| alex495 a răspuns:

Il pot vedea toti copii cu acordul parintilor, sunt cateva faze mai scarboase la inceput, ( na e in India, cad aia in fose septice si alearga pe acolo goi, merg pe vagoane si spre final e putina actiune si se impusca, na depinde de fiecare parinte). filmul stiu ca a luat oscarul in 2008 si e chiar bun, l am vazut de 2 ori