| Amy a întrebat:

cine a vazut filmul Pearl Harbour? Cum este? Merita vazut? Imi puteti spune care este subiectul acestui film, in jurul caruia se invarte actiunea? multumesc! funda.

5 răspunsuri:
| LemonCandy a răspuns:

Pearl Harbor este un film dramatic reamintind de atacul japonez de la Pearl Harbor şi, ulterior, Raid Doolittle. Unele dintre scenele sale au fost printre ultimele care urmează să fie filmate în Technicolor. Eu l`am vazut. E destul de interesant. Mi-a placut mult. :)
Aici poti viziona filmul : http://SPAM/actiune/1147-pearl-harbor.html
Vizionare placuta! :-*

| nykymyky a răspuns:

Este foarte frumos.nu pot sa il povgestesc ca e lung.dar uitate si tu la el. funda

| OddKidd a răspuns:

Eu l-am vazut.Merita vazut.Arata razboiul dintre SUA si Japonia.Nu am sa iti zic mai multe caci altfel nu mai e asa palpitant sa-l vizionezi.Mai bine uita-te singura si convingete de asta:*

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

L-am vazut. Mi-a placu. La gusturi s-ar putea sa nu ne potrivim. Eu sunt ceea ce voi numiti "old man". Este o intamplare din timpul celui de-al doilea razboi mondial cand japonezii au atacat flota americana ce stationa in Peral Harbour. Parerea mea: merita!

| didiuta a răspuns:

Eu am vazut filmul si este foarte emotionant.este si de actiune si dragoste si razboi.nu pot spune in cuvinte cum este. merita sa-l vezi