| lumy4u a întrebat:

A vazut cineva filmul The Mortal Instruments: City of Bones? cum vi s-a parut? e scary? merita vazut la cinema?

3 răspunsuri:
| nucaraata a răspuns:

Ti-l recomand! e genial filmu..nu e scary, dar e plind de mister si fantastic. plus ca iubirea dintre cei doi actori principali este destul de controversata, cand afla ca "cica" ar fi frati...Chiar e super! happy Funda? puppy dog eyes

| Anonim646410 a răspuns:

Da, l-am vazut. Nu e foarte scary, dar in schimb e previzibil si mi se pare inspirat din alte filme... oricum, cred ca merita sa-l vezi...cu cat mai multe cu atat mai bine

| SpantaN a răspuns:

Buna, eu l-am vazut si e destul de bun. Nu e chiar ''scary'' dar oricum merita vazut!winking Funda? happy