| S3S3an a întrebat:

Cei care au vazut filmul The Mortal Instruments: City of Bones actrisa Lily Collins din rolul principal, ce culoare a parului are mai exact?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Depinde de lumina utilizată în diverse cadre,cu efecte spectrale, dar cred că cel mai bine se vede la final, în lumina zilei, când se urcă pe motocicletă alături de Jace [acolo este un castaniu cu reflexe roșcate, contre-jour și cu un ton proeminent roscat, în lumină puternică (soare direct)]

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Lily Collins/Culoarea părului: castaniu
Vezi aici:
http://www.cinemagia.ro/actori/lily-collins-140909/

| S3S3an explică (pentru faramatania):

Eu nu vreau sa stiu culoarea ei naturala, ci culoare parului pe care o avea in film deoarece am vazut filmul si nu intelegeam ce culoare, ba parca era roscat ba parca era putin violet

| S3S3an explică (pentru faramatania):

Mersi

| faramatania a răspuns (pentru S3S3an):

Cu plăcere, mersi și eu.

| faramatania a răspuns (pentru S3S3an):

Depinde de lumina utilizată în diverse cadre,cu efecte spectrale, dar cred că cel mai bine se vede la final, în lumina zilei, când se urcă pe motocicletă alături de Jace [acolo este un castaniu cu reflexe roșcate, contre-jour și cu un ton proeminent roscat, în lumină puternică (soare direct)]