| Mayar a întrebat:

A vazut cineva serialul MR ROBOT? Impresii, comentarii, va rog.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut pe tot. Merita doar pentru sezonul 1, dupa devine un serial ca oricare altul.

| Mayar explică (pentru anonim_4396):

Macar ai savurat primul sezon. Tot e bine.
Stii vreun serial care e original si imprevizibil?

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Mayar):

Ai vazut tot sezonul? Ca sa nu dai spoilere laughing

| Mayar explică (pentru AndreiWeisz):

In sezonul 2 m.am oprit dupa ep 2 sau 3. era deja prea banal si m-am enervat; aveam asteptari mult mai mari...
deci ce s-a intamplat cu tyrell? L-a omorat nu stiu cine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Nu stiu. Nu imi plac serialele, mi se par plictisitoare. Mr Robot a fost cel mai bun pe care l-am vizionat.

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Mayar):

Nu, apare abia la final de sezon din nou big grin Probabil in sezonul 3 o sa revina. Am inteles ca cica ar deveni un cuplu astia 2 laughing

| Mayar explică (pentru AndreiWeisz):

Du-te! :O

| Mayar explică:

Wow! cred ca esti mandru de modul in care te-ai injosit : sub nivelul marii. bravo. esti demn de urmat ca exempluwinking