| deea_4985 a întrebat:

Cine e fan Gossip Girl? Ce parere aveti despre serial? Si care sunt personajele voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Euulove struck
Ador serialul, e superb... day dreaming Cel mai mult imi place de Blair.devil

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu sunt:X ah este un serial bestiallove struck Chucklove struck Blair si Nate...

| TwixulDrept a răspuns:

Eu eu! Supeerb serialul :X:X Foarte bine realizat, si foarte incitant. Mie imi plac toate personajele :X:X Blair- e foarte draguta si haioasa, cu ironia ei
Serena-ador cum se imbraca
Nate, Dan si Chuck - :X:X:X:X:X superbi

| Dia_9593 a răspuns:

Nu sunt o fana inebunita dupa GG dar imi place sa ma mai uit din cand in cand.love struck imi place de Serena si Blair, Chuck.love struck si Scott =p~ love struck